Raty na Zdrowie Aliorbank

Wśród listy ofert kredytów i pożyczek Alior Bank dodał nowy rodzaj – Kredyt ratalny na usługi medyczne. Za jego główne hasło przewodzi mu sentencja „Raty na zdrowie” Alior Bank chcąc zachęcić swoich klientów na wzięcie właśnie tego kredytu wśród jego zalet wymienia między innymi możliwość płacenia za wszelkie medyczne usługi w ratach, a nie, jak to często jest wymagane przez lekarzy i szpitale, za jednym razem, co jest trudne dla wielu ludzi. Po ostatecznym zdecydowaniu się na ofertę kredytu medycznego w Alior Banku i podpisaniu wszelkich formalności nie jest konieczne czekanie na wpływ zapożyczonych środków pieniężnych na konto. Od razu można zacząć się leczyć będąc pewnym, że koszty zabiegu, lub rekonwalescencji zostaną wkrótce pokryte z zaciągniętej pożyczki.

Raty w kredycie medycznym płacone są tradycyjnie – miesięcznie. Jednakże to klient ustala kwotę jaką będzie regularnie wpłacał z tytułu zaciągniętego zobowiązania. Najkrótszy czas spłaty na jaki można wziąć kredyt wynosi 6 miesięcy, najdłuższy 10 razy dłużej – 60 miesięcy. W granicach tych miesięcy można wybrać dowolny okres czasu, na jaki zdecyduje się pożyczkobiorca, aby spłacić swój dług. Kwota dostępnego kredytu medycznego zaczyna się już od 300 złotych przy czym jego maksymalna wartość wynosi 30 tysięcy złotych. Dodając do tego czas spłacania zobowiązania, najmniejsza możliwa rata zaczyna się już od zaledwie 53 złotych miesięcznie, a największa kończy na wartości 845,45 złotych.

Alior Bank w swojej ofercie kredytu medycznego daje możliwość samemu sprawdzić, przed zapadnięciem ostatecznej decyzji, jaką wielkość miesięcznej raty daje połączenie łącznej wartości zobowiązania z potencjalną ilością rat jaką się wybierze.Ponadto Alior Bank dla klientów szukających idealnego dla siebie kredytu medycznego daje opcję wypełnienia formularza pożyczkowego, po którym sami skontaktują się z przyszłym pożyczkobiorcą.

W ofercie „Raty na zdrowie” nominalne oprocentowanie kredytu jest na poziomie 0%, przy czym Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (często określana jako RRSO) to 24%. Jednakże po otrzymaniu pożyczki i dopięciu wszystkich formalności żadne dodatkowe opłaty nie będą już doliczane.

Otrzymanie kredytu medycznego wymaga uzupełnienia minimum formalności jakie w takim przypadku są do tego potrzebne. Jednakże w ofercie bank zaznacza, że udzielenie kredytu medycznego klientowi zależy od oceny jego zdolności kredytowej oraz jego wiarygodności. Jeśli będzie ona pozytywna wtedy kredyt zostanie mu udzielony.