KredytNaLeczenie.pl Oferty Kredyt medyczny Plusbank

Kredyt medyczny Plusbank

0 Comment

Do ofert Plus Banku dołączył nowy rodzaj uzyskania zobowiązania, a mianowicie wzięcie kredytu medycznego. Pieniądze pożyczane są na cel medyczny lub związane z nimi czynności. Wlicza się w to zarówno prywatna operacja, jak i koszty leków dostępnych jedynie po wyłożeniu sporej gotówki. Kredyt medyczny firmy Plus Bank S.A. oferowany jest przy oprocentowaniu równym 0%. Tak, to nie jest pomyłka. Pożyczając pieniądze nie są naliczane do nich żadne odsetki. Kosztem kredytu można tu nazwać jedynie prowizję uzyskaną przez bank za udzielenie kredytu. Jednakże jest ona uzależniona w zależności od wielkości oferty, którą pożyczkobiorca zdecyduje się wziąć.

Kwota kredytu jaką decydujemy się wziąć jest zróżnicowana dla osób zamężnych i singli. W obydwu przypadkach minimalna kwota pożyczki wynosi tylko 600 złotych brutto. Jeśli małżonek zamierza wziąć kredyt bez uzyskania zgody od swej drugiej połówki, może go dostać tylko do wysokości 20 tysięcy złotych brutto. Nie jest to może duża kwota, ale z pewnością nie jest też mała. W przypadku uzyskania zgody małżonka na wzięcie kredytu, maksymalna ilość wzrasta ponad 3 razy i wynosi dokładnie 66 tysięcy złotych brutto.

Okresy kredytowania dzielą się na miesiące. Do wyboru jest tylko 6 różnych wariantów, z których należy wskazać ten, najbardziej dopasowujący się do preferencji kredytobiorcy. Najkrótszy czas spłacania kredytu to 6 miesięcy, najdłuższy – 60 miesięcy (5 lat). Pozostałe opcje to 12 miesięcy i adekwatnie do tego pozostałe wybory, każde następne dłuższe o 1 rok. Całościowo okres kredytowania wygląda następująco: 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy.

W ofercie kredytowej znajdują się również informacje na temat procedury uzyskania kredytu medycznego. Pierwszy przypadek odnosi się do wartości pożyczki 15,5 tysiąca złotych brutto. Potrzebne tutaj będzie zebranie przedstawienie przed odpowiednią komisją (ludźmi decydującymi czy przyznać kredyt czy też nie) źródeł dochodów na podstawie oświadczenia o zatrudnieniu u pracodawcy oraz uzyskiwanych przez kredytobiorcę dochodach. Wszystkie powyższe potrzebne dokumenty zostały określone w treści Umowy o kredyt ratalny czyli mówiąc prościej, w Umowie o kredyt medyczny. Druga procedura odnosi się do klientów pragnących wziąć pożyczkę powyżej 5 tysięcy złotych brutto. W tym przypadku pożyczkobiorca zarabiający dochód z tytułu działalności gospodarczej musi przedstawić parę dokumentów. Wśród nich znajduje się potwierdzenie opłacania składek z tytułu ubezpieczenia społecznego oraz zdrowotnego. Prezentowanie dane powinny być z okresu ostatnich 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *