Mediraty


Oferta kredytu medycznego oferowanego przez MediRaty obejmuje szereg dziedzin medycznych i różnych działań z nimi związanych. Kredyt można wziąć na leczenie stomatologiczne, operacje, zabiegi, rehabilitacje i usługi medyczne. Klient sam może wybrać, w którym gabinecie i jaki zabieg ma mieć wykonywany bez znacznej ingerencji osób udzielających mu pożyczki. Stosując ofertę MediRaty pożyczkobiorca wcale nie potrzebuje mieć gotówki na leczenie ponieważ wszystkie procedury medyczne i estetyczne zostaną za niego zapłacone.

MediRaty informują, że są pierwszym w Polsce sposobem płatności w ratach za wszelkie działania medyczne. Warunkiem udzielenia kredytu medycznego pożyczkobiorcy jest pozytywnie rozpatrzona zdolność kredytowa. W celu dowiedzenia się tego, i ustalenia późniejszych spraw związanych z zobowiązaniem, wystarczy zadzwoń na ich telefon i odbyć krótką rozmowę. Krótką ponieważ trwa ona zaledwie 4 minuty, a po ich upłynięciu proces zostanie sfinalizowany. Nie trzeba nawet wychodzić z domu.

MediRaty działają na terenie całej Polski i posiadają ponad 4 tysiące placówek. W tym 98% klientów, którzy zdecydowali się na kredyt medyczny w MediRatach jest zadowolonych z podjętej decyzji. Wziąć kredyt medyczny za pomocą MediRat może każdy. Nie jest ważne czy jest małoletni, czy pracuje za granicą. Wystarczy, że znajdzie kredytobiorcę, który w jego imieniu zgodzi się na zadłużenie.

Okres spłacania pożyczki zależny jest od kwoty pożyczonych pieniędzy. Jeśli wyniosła ona do 2 tysięcy złotych, to najkrótszy okres spłacania wynosi 6 miesięcy, można go przedłużyć maksymalnie do 36 miesięcy. W przypadku kredytów medycznych powyżej 5 tysięcy złotych minimalny próg spłaty wzrasta do 12 miesięcy, a maksymalna długość wydłużą się do 60 miesięcy. Jednakże jeśli zobowiązanie zostanie spłacone wcześniej, żadne dodatkowe koszty nie zostaną naliczone.

Skorzystanie z oferty MediRat na kredyt medyczny jest uważane za całkowicie bezpieczne. Ponadto, wzięcie pożyczki nie jest potrzebne jeśli potencjalny kredytobiorca chce się dowiedzieć kilku innych informacji na temat całego procesu kredytowania. Oprócz rozmowy telefonicznej może skorzystać również z internetowego formularza lub kalkulatora online, za którego pomocą otrzyma wstępny obraz kredytu medycznego i związanych z tym rat.

Jednakże kredyt medyczny w MediRatach nie służy tylko do pomocy medycznej ludziom. Skorzystać z niego również mogą zwierzęta w licznych klinikach weterynaryjnych.

Hasłem przewodnim oferowanego kredytu medycznego jest „Halo zdrowie”.