Credomedica

Kredyt medyczny CredoMedica oferuje swoim klientom natychmiastowe korzystanie z usług medycznych, bez względu na to czy ma się w danym momencie środki własne, aby zapłacić za zabieg lub operację czy też nie. Dzięki niemu nigdy więcej nie trzeba będzie więcej wybierać pomiędzy zdrowiem człowieka, a wydaniem pieniędzy na niezbędne dobra i usługi. Nie trzeba nawet wychodzić z domu w celu wzięcia kredytu medycznego, wystarczy zadzwonić lub skontaktować się za pomocą internetowo wypełnionego wniosku. Po wykonaniu wszelkich formalności, konsultanci sami skontaktują się z przyszłym pożyczkobiorcą i poinformują o wszelkich warunkach i odpowiedzą na pytania. Kredyt medyczny w CredoMedica jest zarówno dla czynności medycznych, które klient chce wykonać na własne życzenie jak i tych ze wskazaniem zdrowotnym.

Raty w CredoMedica spłaca się co miesiąc, przy czym najkrótszy czas spłacania wynosi 6 miesięcy, a najdłuższy 60 miesięcy (5 lat). Można jednak wybrać sobie taką ilość, z podanego zakresu, która najbardziej wpasowuje się w preferencje klienta  oraz jego finansowe możliwości.

Oferując kredyt medyczny CredoMedica stara się zmniejszyć wszelkie formalności do wymaganego, w takim przypadku, minimum. Tak więc jeśli kredytobiorca pragnie wziąć pożyczkę do 15,5 tysiąca złotych nie będzie potrzebować żadnego zaświadczenia o uzyskiwanych przez niego dochodach. Dopiero w przypadku zobowiązania powyżej wspomnianej kwoty, trzeba dostarczyć takich informacji. Jednakże wystarczy zadzwonić, a wszelką decyzję kredytową otrzyma on natychmiastowo – wystarczy 1 minuta rozmowy.

Minimalna kwota oferowanego kredytu medycznego wynosi 600 złotych, przy czym maksymalna ilość to 66 tysięcy złotych. Za pomocą internetowego kalkulatora rat klient sam może obliczyć jaka ilość i wielkość comiesięcznych rat będzie dla niego najlepsza. Ponadto wypełnienie wniosku kredytowego wcale nie oznacza, że pożyczka została wzięta. W ofercie CredoMedica znajduje się bowiem wniosek bez zobowiązań. Po jego wypełnieniu skontaktuje się po prostu z klientem osoba, która pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji.

Kredyt medyczny CredoMedica to nie tylko oferta dla ludzi muszących wykonać jakiś zabieg. To także okazja dla różnych klinik, które mogą zdecydować się na zawarcie z nimi współpracy. Bowiem dzięki temu pożyczkobiorcy leczeni są przez sprawdzony personel medyczny. Czyli do oferowanego kredytu dołączany jest też spis lekarzy specjalizujących się w danych czynnościach medycznych.